Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Siemkowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

219 000 zł1 365 m² 160,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Dobrczu o powierzchni 1365m2 położona pięknej okolicy z dala od miejskiego zgiełku , otoczona domami jednorodzinnymi. Jest to idealne miejsce dla ludzi którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Dobrcz

Dobrcz(Siemkowo + 24 km)

75 000 zł3 010 m² 24,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Dobrczu w uroczym, spokojnym miejscu, zaledwie kilkanaście kilometrów od Bydgoszczy. Oferujemy na sprzedaż działki położone w Dobrczu w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Kotomierz

Kotomierz(Siemkowo + 23 km)

239 000 zł1 435 m² 166,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży grunt niezabudowany o powierzchni 1435 m2, położony w Kotomierzu przy drodze krajowej 56 oraz ulicy Kotomierskiej. Działka oznaczona w ewidencji gruntów numerem 298/1. Grunt.

Szczegóły ogłoszenia

88 995 zł1 047 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowy Jasiniec - wieś w Polsce położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Koronowo. Wieś położona na północny wschód od Koronowa, na trasie do.

Szczegóły ogłoszenia

195 920 zł1 264 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idea nieruchomości oferuję na sprzedaż działka W dobrczu objęta mpzp Zapraszam do zapoznania się z treścią poniższej oferty. Działki: działka w Dobrczu , o powierzchni 1264 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

58 000 zł963 m² 60,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna spokojne okolice - działka z trzech stron otulona lasem. . Dla wszystkich którzy uwielbiają obcowanie z przyrodą - pięknym lasem idealne miejsce do odpoczynku poza zgiełkiem miasta.

Szczegóły ogłoszenia

102 952 zł1 514 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1514 m położoną w miejscowości Lnianek, tuż koło Lniana, w powiecie świeckim, woj. kujawsko - pomorskie. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Pruszcz

Pruszcz(Siemkowo + 17 km)

1 200 000 zł200 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kontakt: mateusz Geszczyński Tel.   Na sprzedaż dom gotowy do zamieszkania o powierzchni użytkowej 200 m2 oraz budynki usługowe o powierzchni około 300 m2 z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

99 606 zł1 277 m² 78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż nieruchomość gruntowa, położona w miejscowości Lubiewice, gmina Lubiewo, powiat tucholski, województwo kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 1277 m2.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł3 100 m² 75,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej przy rzece W borach tucholskich. Lokalizacja Nieruchomość położona jest w miejscowości Śliwiczki w gminie Śliwice, około 4 km od Śliwic.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Siemkowo

Siemkowo,kujawsko-pomorskie

99 000 zł1 900 m² 52,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną położoną w Siemkowie gmina Lniano przy drodze asfaltowej, front działki 25 m, media w drodze: woda prąd i kanalizacja. Możliwość podziału na 2 działki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Siemkowo

Siemkowo,kujawsko-pomorskie

227 000 zł220 m² 1 031,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż wolnostojący budynek dwukondygnacyjny częściowo podpiwniczony położony w miejscowości Siemkowo, gmina Lniano, powiat świecki, woj. kujawsko-pomorskie. Działka o powierzchni 1300.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij